Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 554.

Kariera w holandia.org

Poszukujemy Lokalnych Agentów

holandia.org należąca do BFA Poland Sp.z o. o. jednego z liderów w branży zagranicznych rozliczeń podatkowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje lokalnych przedstawicieli
Stanowisko: Samodzielny Agent
Miejsce pracy: cała Polska

Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na realizację założonych celów biznesowych
  • chęć rozwoju osobistego oraz dbałość o rozwój firmy
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność i entuzjazm w pracy z ludźmi
  • własna działalność gospodarcza

Zakres zadań:
  • realizacja założonych planów sprzedaży.
  • budowanie pozycji firmy na rynku lokalnym.
  • profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami holandia.org / BFA Poland Sp. z o. o.

Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość współtworzenia sieci punktów holandia.org w całej Polsce.
  • pracę w zespole ludzi, którzy z entuzjazmem podchodzą do stawianych zadań.
  • wsparcie doświadczonego zarządu firmy.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Nie zwlekaj – Dołącz do nas!
czwartek, 11 czerwiec 2015 22:00

Zostań naszym Ambasadorem!

Napisane przez

holandia.org należąca do Inteligo Holding BV w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje lokalnych przedstawicieli na terenie całej Holandii. To Twoja szansa na dodatkowe pieniądze!